Čarodějnice v Čechovicích

Magická Filipojakubská noc je všem známá. I dětem naší školní družiny. My jsme si čekání na ni zkrátili celotýdenním Čarodějným kláním. Každý den děti plnily úkoly a soutěže. Např. jsme si vyrobili maskota – malou čarodějnici, zabývali se kouzelnými kvízy, hádankami a rébusy. Vyrobili si ochranný škapulíř a „bojovali“ v různých disciplínách (např. pavoučí závody, čarodějné hulahula, uzlová kouzla atd.) Moc jsme si celý týden užili a vyvrcholením bylo samotné pálení čarodějnic. V pondělí 30. dubna bylo kolem naší školy veselo. Sešlo se hodně malých čarodějnic i čarodějů v doprovodu rodičů. Děti měly možnost si na různých stanovištích poměřit své síly ve zručnosti a při řešení logických úkolů. Celá akce se konala za podpory SDH Čechovice, kteří připravili občerstvení, opékání špekáčků a na závěr čarodějnický oheň.

Fotky 1    Fotky 2