Dvojitá výhra na Prostějovské koloběžce

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 se vybraní žáci zúčastnili závodu na koloběžkách „Prostějovská koloběžka“, konaném při příležitosti DNE BEZ AUT. Naši školu reprezentovali – Dominika Prokopová 8. C, Eliška Koleňáková 9. A, Klára Komárková 9. A, Zuzana Divišová 7. C, Jan Karafiát 9. C, Jakub Lasovský 8. D, Dominik Reiter 9. C, Vojtěch Jančík 8. C.

Závodu se zúčastnilo 8 škol z Prostějova a okolí (celkem 64 závodníků). Konal se závod jednotlivců a závod smíšených štafet. Jan Karafiát, Jakub Lasovský a Dominik Reiter se v závodu jednotlivců dostali svojí vynikající jízdou až do semifinále (nejlepších 8 jezdců). JAN KARAFIÁT svoje výkony podtrhnul absolutním vítězstvím v kategorii chlapců a všechny své jízdy i celý závod vyhrál.

Družstvo smíšené štafety ve složení – Dominika Prokopová, Zuzana Divišová, Jan Karafiát, Dominik Reiter – díky výbornému výkonu v rozjížďce postoupilo do finále. Závodníci finálovou jízdu zvládli na výbornou a v závodě smíšených štafet obsadili první místo a zvítězili.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.